shitet vetura

Shitet nga: liridon 17 Mar 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C2
Shitet citron c2 rexhistrimi i par me ks ka liber servisi eshte e rujtun si mbrenda ashtu dhe jasht per me shum kontaktoni ne nr +37744504056 ose viber +37745589450
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim