Citroen c5 dizel urgjent qmim i ulet

Shitet nga: Citroen c5 dizell 22 Tet 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Shitet citroen c5 dizell
- 2.2 dizell
- 172.000 km me libra servisi
- klima
- amortizerat me ajr
- me te gjitha serviset e kryera ne garazh ne zvicerr,
- vetura ka ardh nga zvicrra dhe eshte ne gjendje shum te mire
- per kilometra mund ta kontrolloni ku te doni.
- goma te reja
-automatik/tiptronik
- drita xenon auto robot
- NDRRIM NUK BOJM
- VETURA ESHTE PA DOGANPer me shum info kontaktoni ne VIBER
+37744707074

Nga ora 09:00 deri ora 23:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim