citroen c5 2.2 hdi

Shitet nga: citroen 16 Gsh 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
shes citroen c5 2.2 dizel karavan viti 2004 i ardhun nga zvicra, eshte ne gjendje shum te mir se ka asnje defekt dhe eshte shum i rujtun shihet edhe ne foto. qmimi i arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim