Citroen Jumper 2.8 HDL DIESEL

Shitet nga: Besim 20 Shk 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Tjetër
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Jumper
Citroen Jumpef 2.8 diesel
Kerri osht pa dogan
Qamat qilen elekrik
Prekoliza: gjatsia 3.5m, i gjon 2.0m, naltsi 2.5m
Mekanik dhe optik ne regel osht
Kerri shum let osht ne vozitje
Kerri osht i pruar prej svizzres
KM 217'000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim