Citroen Jumpy -99

Shitet nga: Asad 05 Jan 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Jumpy
Shes dhe nderroj veturen Citroen Jumpy 1.9 ne gjendje te rregullt e ruajtur mire dhe me dokumentacion te rregullt.
Regjistrim deri me 06.01.2017.
Per me shume info na kontaktoni ne numrin e tel edhe ne viber.
Çmimi: me marreveshje, bejme edhe nderrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim