Citroen C4 1.6 HDI -05

Shitet nga: Citroen 15 Pri 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 100 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet Citroen C4 1.6 HDI viti 2005 me hargjime shum te vogla, vetura esht shum e rujtum si mbrenda ashtu edhe jasht si i ri dhe ne motorr esht ne gjenje shum te mir nuk ka nevoj per investime.
Me servise te kryme vetura esht e ardhur qe 3 muj ne kosov e doganume dhe ka regjistrim edhe 9 muj
Vetura esht me goma te reja te veres dhe esht Full ekstra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim