Citroen C5 dizel -07

Shitet nga: CITROEN 11 Shk 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet vetura me vellim te motorrit 2.0HDI e doganuar para nje viti ne Kosov pronari pare, Senzor para dhe mbrapa, kuken, goma te dimrit 139mij km te kaluara me enterier shum komod me fjal tjera vetur Familjare
Regjistrim deri ne Janar 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim