Citroena Xantia benzin -99

Shitet nga: Sadat 25 Mar 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes 3 Citroena Xantia 2 benzinsa dhe nje Disel
nje eshte me tabela RKS benzins
2 tjer jan me tabela te zvicres
njeri dizel tjetri benzins
kam dhe dy par fellne per me shume info mundemi me kontaktu ne telefon
045472254 m mundeni me shkru dhe ne viber flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim