DACIA SANDERO 1.5 DCI -11 ndrrim i mundshem

Shitet nga: Shkelzen Islami 28 Pri 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Gjilan

Dacia 1.5 dci 90 kf
Klim
Ika gjitha senet qe i duhen nje vetures '
vetur e re dhe shumfunksionele
si per hargjime me hec fal 4L e gjys 100 k.

i ardhun nga Austria padogan me kilometra te sakta 60mij km

Per me shum informata ne telefon


044 144 411
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim