Dacia Sandero 1.5 DCI -12

Shitet nga: Samet 22 Pri 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet Vetura Dacia Sandero në gjendje tepër të mirë sikur e re, pa asnjë gërvishje, Vetura është e Vitit 2012, të gjitha Serviset ju kan kryer te Garazha Renault në Francë, motori i veturës është motor 1.5 DCI i cili është shpallë një ndër motoret ma të mirë në vitin 2012. Vetura posedon clim, fellne plus një parë bandash tjerë për dimër, dritare électronic , dyert central, Alarm , ABS, Radio CD MP3...
Është veturë tepër Ekonomike, Konsumon 4.3 l/100 km në rrugë të hapur dhe 4.9 në lokal... Vetura është me Targa Franceze

Qmimi 6900 €

( Vetura në Vitin 2012 e re është blerë 12900 €, jam pronari i parë )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim