Dodge caliber 2.0

Shitet nga: Arianit 18 Sht 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR   9 300 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Dodge
Modeli: Caliber
Shitet vetura Dodge Caliber 2.0 benzin. Vetura eshte ne gjendje rregullt kilometrat i ka te garantuara me liber te servisit. Vetura posedon: Klim airbag abs esp bord kompjuter navigacion eshte full opcion. Vetura gjindet ne Zvicer. Bej ndrrim edhe me material ndertimor. Numri kontaktus +41767045227 dhe viber +386 49 321 523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim