Eshte shitur FLM MERRJEP////////

Shitet nga: Agron 02 Pri 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet opel corsa ne gjendje perfekte ,

. Diesel hargjime teper te vogla
. 1.7 motor japan
. Me klim funksionale
. 4 dyer
.I servisuar me rregull dhe goma te reja ,m&s
.Vlen te ceket nuk eshte ne hipotek ,


Ndrrim i mundeshem me golf 5 d
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim