FORD FOCUS DIZEL -02

Shitet nga: Besi 06 Nën 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes FORD FOCUS Tddi viti i prodhimit 2002
Vetura posedon keto opcione:

-Viti 2002 66kw-90 Ps dhe i regjistruar,
-Ngjyre Hiri Metalike
- 4 Air Bag dhe timon servo
-Klime A/C
-Radio origjinale Ford
-Fellne me goma te reja 195/R16/55
-Bandash dhe goma te dimrit 195/R15/60
-Drita te mjeglles
-Posedon dhe librin e servisit qe nga data e prodhimit.

Beje nderrim edhe me veture me te re kuptohet shtoj edhe te holla.

Vetura ka shpenzime minimale te karburantit dhe eshte mjaft e ruajtur si ne interier po ashtu edhe ne eksterier me nje fjale vetura eshte familjare dhe mjaft ekonomike ne hargjime.

Telefoni: +377 44 460922
+386 49 543474
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim