Federa BMW X5 -05

Shitet nga: BMW 18 Mar 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes Keto Pjes Per BMW X5 Federa jon shum tmir trujtun jan te ardhur Prei Zvicrrës dhe i Bojn BMW X5 prejt Vitit 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 ndrrime sboj vetem i shes
E shihni foton edhe per qfar BMW X5 i boj Mund Te Kontaktoni Edhe Ne Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim