Fiat Multipla dizel -01

Shitet nga: Armend 01 Maj 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Gjilan
Vetura eshte ne gjendje te rregullt.
Jam i interesuar me bo ndrrim me golf 5 (Shtoj pare)

Vetura ka 6 ulese, 3 perpara dhe 3 mbrapa.

Hargjimet i ka te vogla.

Rexhistrim deri ne gusht 2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim