Fiat Crom Dynamica 1,9 JTD Multijet Emotion Auto..

Shitet nga: meti 30 Maj 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Përshkrim i sendit
Shitet Fiat Crom Dynamica 1,9 JTD Multijet Emotion Automatik -07i – 155 PS (Ka 201.000 te kaluara te garantuara me liber te servisit) - Interieri – chrom - Klima tronik - Tempomat - Nevigacion Shansher me 6 cd - Parking senzor - Automatik Tiptrong 6 Marshe (shpejtsi) + R - Air bag - ABS - ESP - ASR - Bord computer - Mbyllje qendrore - Xhamat e par dhe te mbrapme me rrym - Xhamat te zi Blu color fabrikisht - Timoni multi funkisonal - Timoni levizes : larte – posht / para – mbrapa - Llajsenet crom - Pasqyret R+L elektronike - Retrevizori anti penges prej dritave te gjata - Dritat white blue - Dritat e mjegulles para dhe mbrapa - 5 Fellne origjinale 16 - Gomat michellin te dimrit 4+1 Vetura eshte e ruajtur dhe ne gjendje shum te mir teknike dhe optike Te gjitha serviset vjetore jan bere ne Mercom Fiat (perfaqsi e licensuar) Mund ta provoni – testoni – shikoni kur te doni

Fiat Crom Dynamica 1,9 JTD Multijet 16V Emotion Automatik tip tronik 150 PS
*Engine size: 1910 cc
*Cilindër: 4
*Pesha bosh: 1455 kg
*Karburanti Type: Diesel
*Konsumi i karburantit:
*6,1 l / 100 km (të kombinuar) 8,2 l / 100 km (urban) 4,9 l / 100 km (ekstra urban)
*Emetimet e CO2 *: 157 g / km (i kombinuar)
*Klasë Emisioneve: Euro 4

*Vetura o e iportum nga zvicrra ka te pagum homolgimin dhe ka te krym servisin

Numrat kontaktus: 049-711-119, 044-770-941


TAG TAG TAG:
Areli
Key Words Apple iPhone 5 64GB Apple iPhone 5 32GB Apple iPhone 5 16GB Apple iPhone 4s 64GB Apple iPhone 4s 32GB Apple, nisan, nevara, iPhone 4s 16GB IPADS. Apple iPad 2 16GB, Wi-Fi Apple iPad 2 32GB, Wi-Fi Apple iPad 3 16GB, Wi-Fi Apple iPad 3 32GB, Wi-Fi Apple iPad 3 64GB, Wi-Fi SAMSUNG. Samsung Galaxy s III 16GB Samsung Galaxy s II 8GB Samsung Galaxy N7000 NOKIA. Nokia Lumia Nokia vetura iphone iPhone tv televizor plazma hd led laptop kompjuter shtepi banese me qira pune konkurs ofroj kerkoj goma fellne produkte risi htc drita barnatore aparate pajisje stabilimente mjalt ilaq lule vajulliri mall shumice smart pare fito hidden
audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSA..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim