Fiat Fiorino dizel -97

Shitet nga: anton 25 Shk 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
pick up fiat fiorino dizell 1.7 dhe pompa per lyerje ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim