Fiat Punto 1.2-99

Shitet nga: beni 16 Mar 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Fiat Punto 1.2 Benzin shum ekonomik i ardhur nga gjermania
esht ne gjendje te mir teknike si dhe e paster siq shihet ne foto
nuk ka dogan ka vetem 120 000 km

Shitet per nje qmim te volitshum 850€
Presim Bleres serioz

Kontakti:
045 572 771
viber +3248 883 8841
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim