Fiat Punto benzin -03

Shitet nga: kamer 18 Pri 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
fiat punto 2003.1.8 klimen si dhe airbag fuksionale vetura ne gjendje te rregullt qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim