Fiat tipo -91

Shitet nga: Fatmir 03 Gsh 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes veturën FIAT TIPO e vitit 91 1.6 benzin hidraulik central ABS me or digjitale timonin lëvizës posht e lartë regjistrimi i skaduar i qlajmëruar me kohë denim nuk ka arsya e shitjes kam dy vetura e nuk më hyn në pun jam pronari i dyt ne kosovë i kësaj veture vetura me nji fjalë është tip top për informata më të hollësishme na kontaktoni në numrin 044 343 083 dhe në viber +37745 518 419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim