Fiat bravo 2001 dizel

Shitet nga: M kqiku 08 Shk 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Bravo
Fiati eshte 1.9 dizel edhe ka klim karrik likurave punon shum mir, ka dhe fellga po ja kam hjek sepse dimrit e preferoj bandash te thjedh. Gomat i kam ble qe 25dit te reja
e shes sepse du me.ble nji pikap ceddy me 5 ulse model te ri vitit 2004 e lart.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim