Fiat ducato

Shitet nga: Jeton 21 Pri 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Ducato
Kamioneta eshte Fiat Ducato 14 eshte mire dhe i kompletuar kamioneta eshte i ardhur nga Zvicra dhe i doganuar Me Tabela RKS Eshte me 6 ulese Kamioneta eshte 2.8 TDI Viti eshte 1999 Kamioneta esht DIESEL Ka 4 gomat e dimrit te reja dhe 4 gomat veres te reja KERKOJ BLERES SERIOZ 044 321 216
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim