fiat ducato 14

Shitet nga: sulejman 18 Shk 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Ducato

Kamioneta eshte Fiat Ducato 14 eshte mire dhe i kompletuar
kamioneta eshte i ardhur nga Zvicra dhe i doganuar Me Tabela RKS
Eshte me 6 ulese
Kamioneta eshte 2.8 TDI
Viti eshte 1999
Kamioneta esht DIESEL
Ka 4 gomat e dimrit te reja
dhe 4 gomat veres te reja
KERKOJ BLERES SERIOZ

044 321 216
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim