FIAT MAREA

Shitet nga: Rinor 12 Nën 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Marea
Shes fiat marea 2.4dizell 5 cilindra shes pjest te gjitha dhe shes komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim