Fiat multipla 1.9 jtd viti 2003

Shitet nga: Valon 08 Mar 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Multipla
Shitet fiat multipla dizel 1.9 viti 2003 per 6 persona ne gjendje teper te mir dhe shum ekonomik i ardhur nga zvicrra me rks tej 30-12-2017 me klim me liber servisi km 224124 te garantuara tele 044-576-705
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim