fiat punto 1 dhe punto 2

Shitet nga: Sabedin sahiti 25 Shk 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Pjes per fiat punto 1 dhe punto 2 benzin per kontakt 044 140 797
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim