Fiat Grande Punto

Shitet nga: Besniki 03 Pri 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Viti i sakt i prodhimit 28.11.2006 1.3 dizell....Klima. Panaram..senzorat prapa....gjamat elektrik....vollani me city ...90ps..... Komanda zerit ne timon....kontrollen teknike te kryer ne zvicerr .... I sapo ber komplet servis ... Ka dhe njepar shtopa rezerv ...fellne 15qe ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim