Fiat Punto -00

Shitet nga: Enver 13 Jan 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shitet fiat punto ne gjemdje shum te mir 1.2 benzin , plin ne dizne , klim , goma te reja ms regjistrim deri ne muajin gusht 2016 i gatshem per vozitje i srvisuar , bejm dhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim