Fiat Punto 1.7 dizel -98

Shitet nga: Sami 11 Maj 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR   1 150 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shes fiat punto dizell hargjime te vogla ekonomik inqlajmruar me koh nuk ka denim per domumenta gjithqka ne rregull qmim i diskutushem dhe i volitshem Boj ndrrimmm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim