pjes per fiat punto dizell dhe benzin

Shitet nga: sabedinl 05 Shk 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
pjes per fiat punto dizell dhe benzin per kontakt 044 140 797
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim