Ford Focus 1.6 16V -03

Shitet nga: Ford Focus 07 Maj 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet Ford Focus 1.6 16V benzin, viti i prodhimit eshte 2003, 194.000 km te kalume , vetura eshte ne gjendje te rregullt shum e rujtme siq mund ta shihni edhe ne foto punon perfekt, vetura eshte e ardhur nga zvicra dhe eshte e pa doganuar.

Per me shum informata na kontaktoni ne nr: 044/502-289
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim