Ford KA 1.3 2007

Shitet nga: Simi 15 Mar 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Ford ka 1.3 viti 2007 pa Dogan ne gjendje te mir gomat e dimrit dhe te verse
Konsumim te ult benzini kontakt me mail ose viber +41765839495
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim