FORD FOCUS C-MAX 2005 1.6 TDCI

Shitet nga: Artan Berisha 14 Tet 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: C-Max
Ne gjendje fenomenale dhe te gjitha services e kryera para 1000 KM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim