Ford Courier

Shitet nga: Arber 21 Gsh 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Courier
Ford courier 1.8 diesel i sapo ardhur nga zvicra i doganuar dhe i regjistruar ne menyr te reegullt 1 vjet regjistrim bartja behet menjher nuk eshte ne hipotek vlen te ceket qe i ka vetem 119 mij te kaluara te garatnuara . Pikapi eshte tip top nuk ka nevoj per asnje i vestim pres bleres serioz qmiki 2000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim