courier 1.8 d. ,,fiesta,,escort,, pjes

Shitet nga: fordi 03 Mar 07:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR   499 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Courier
1..shes pikap,, ford courier 1.8 dizel, e shes ne tersi apo edhe pjes pjes ,, cmimi me kesh 299e,,,,me ndrrim 400 ero,,,viti 97..rks me denim,ngjyr hiri
2..ford fiesta dizel 98,, 95,,92,,88,,
3..ford eskort 98,,93,, dizel dhe benzin
,,, si dhe bajm servisimin rregullimin e trapava te mram te courierit

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim