Ford Escort 1.8 TD -98 URGJENT

Shitet nga: 045474883 22 Mar 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 150 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Escort
Vetura ne gjendje te rregullt dhe esht shum e ruajtur
11 muja regjistrim dhe posedon Klim
Ka 8 goma dimer-ver me alufelne.
Servis und bo me 16.2.2016
Arsya qe pe shes Osht qe kam me shku ne ngurbet. Viber +38649164390 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim