Ford escort 1.3 94

Shitet nga: sevdail 04 Nën 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Escort
Vetura osht ngjendje perfekte kahargjime minimale 4.5 l ne 100km regjistrim deri me 07.02.2016 qmimi vetures 1300 euro boj edhe ndrrim me vetura me targa te huja qmimi me ndrrim ndryshon tel 044-341-888 si dhe wiber ne +38649656640 pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim