Ford Fiesta 1.4 TDCI

Shitet nga: Fatbardh 29 Nën 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Ford Fiesta 1.4 TDCI 2007 me klim ne gjendje te rregullt
i doganuar dhe i regjistruar per her te pare ne kosove.
Ka Alo Fellge t'Fordit Origjinale.

Qmimi 4000 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim