Ford ka

Shitet nga: Shuka 25 Shk 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Ka
Shitet ford ka viti 2000. 1.3 benzin manual
Tiptop me klim dhe hargjime mjaft te vogla
Qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim