GOLF 3 Dizel 1.9 -96

Shitet nga: GOLF 3 14 Pri 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Golf 3 diesel viti I prodhimit 1996 seria e fundit e golf 3 golfi osht ne gjendje përfekete rigjistrim 7 muj i ka dhe per me shum info:044369893.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim