GOLF 3 Dizel 1.9 -96

Shitet nga: GOLF 3 26 Pri 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Gjilan
Golf 3 diesel viti I prodhimit 1996 seria e fundit e golf 3 golfi osht ne gjendje përfekete rigjistrim 7 muj i ka dhe per me shumë info:044369893.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim