GOLF 4 1,6 B 2003 Pa dogan

Shitet nga: meha 26 Mar 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes veturen golf 1.6 benzin viti 2003 .
Posedon,KLIM AC ,ABS AERBEG EPC KARRIKAT ME NXEMJE TE GJITH XHAMAT ME RRYM CENTRALL ETJ...DHE ESHT SHUM I RUJTUN shif fotot.PA DOGAN.i ardhun nga Suedia.
Qmimi i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim