Gjip-05 Dizell

Shitet nga: Jeep 02 Pri 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Vetua êsht shum mir i mirbajtur dhe prejardhëjen e ka prej Zvicres,servisimin e kam definuar me të gjitha që i takojn ni veturres dhe nuk e ka asni grrvishje si jasht ni ashtu edhe mbrenda,1.gomat e dimrit ja kam bler te reja.2.radion e ka me 6diska.3.interjeren e ka lekur 4.zenzorat fabrikisht i ka mbrapa 5.Ësht 2+2 edhe4+4 dhe nëpr Kodra flas për shpejtsi se si ngreh gjipi.Ju pres ne thirrjen e juve Flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim