Golf 2 benzin plin -1.6 -86 -86

Shitet nga: kastriot 25 Shk 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Gjilan
Golf 2 Benzin-Plin punon shum mir si ne plin edhe ne benzin.Ne gjendje te mir teknike.Me regjistrim deri ne mujin e 5 .Vetura nuk asht hipotek dhe mund te perkthehet menjeher.Per me shum kontakto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim