Golf 2 Benzin-Plin, me regjistrim, viti 86 -86

Shitet nga: Fadil 21 Pri 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet Golf 2 benzin-plin, Rks 2 muaj, ne gjendje te mire teknike dhe optike.
Ja vlen per kete çmim.
Per informata me te hollesishme ne numrin 045969567 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim