Golf 4 TDI (DI te kuqe ) 4x4 viti 2001

Shitet nga: Elhamiu 20 Pri 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Gjilan
Golf 4 TDI (DI te kuqe ) 4x4. Eshte 2001
Golfi eshte shum i ruajtu nuk ka asni defekt
Golfi eshte me 6 shpejtesi

Bej ndrrim me Passat C3 dhe Mercedes kareseri E200 dhe E300
Kontakti viber +377 45 677 06
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim