Shitet dhe ndrohet

Shitet nga: Luli 14 Pri 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Honda
Modeli: Accord
Shitet vetura ne gjendje shum tmir ndrim i mundshum pres blers seroz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim