Honda shuttle

Shitet nga: dushi 04 Dhj 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Honda
Modeli: Shuttle
honda shuttle 2.3 benzin_plin eshte ne gjendje shume te mire servisimine e ka kryer eshte automatike ka 7 ulse dhe regjistrim ka deri 2016 ne muajin e 6 po ashtu bejme edhe ndrrime me vetura te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim