Hyundai H100 Urgjent 1.8 dizell -95

Shitet nga: Bajrami 26 Qer 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet kamjoneta Hyundai H100 1.8 dizell,per 6 persona dhe rimorkjo kapcitet ngarkese 1000kg. kamjoneta i ka te kryera servise po ashtu edhe vajin e ka te ndrruar me filter,e qlajmruar dmth nuk ka denim. pres bleres seroz.qmimi i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim