Shes dhe nderroj

Shitet nga: Nijazi 27 Jan 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Isuzu
Modeli: Trooper
Shes veturen dhe nderroj me golf 4 edhe pasat 4 por nes3 eshte dizel Vetura eshte ne gjendje te rregullt me regjistrim deri me 2 mars te ketij viti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim